Film My tři, nebo nikdo ke stažení zdarma

Film od francouzského známého režiséra Kheirona, který se postaral i o scénář, bude mít svou premiéru na konci března, tedy 31. 3. 2016.

Příběh je o mimořádném osudu jeho rodičů, kteří jsou věčnými optimisty a jmenují se Hibat a Fereshteh. Film pojednává o jejich dlouhé a náročné cestě z malé vesnice nacházející se na jihu Íránu až do pařížské periferie. Film se dotýká problematických migračních problémů a nabízí pohled na soužití různých kultur, což je velmi diskutovaným a sledovaným tématem současnosti.

Ve filmu je použito spoustu humoru, který se však prolíná s velmi dramatickými chvílemi, které prožívají běžní lidé v jejich tragických životních situacích. Nakonec vše ale vyřeší láska a ta přemůže všechno i přesto, že životní osudy jsou někdy velmi náročné.

Kheiron do snímku obsadil herce, jako například  Leïla Bekhti, Gérard Darmon, Zabou Breitman, Alexandre Astier, Kyan Khojandi, Arsène Mosca, Jonathan Cohen, Eriq Ebouaney a další, kteří se postarali a výbornou podívanou pro spoustu diváků.Comments are closed.