Film O kuřatech a lidech ke stažení zdarma

Velmi zajímavá komedie přichází od německo-dánských tvůrců a do kin se poprvé podívala v polovině letošního ledna, přesněji potom 14. 1. 2016.

Hlavními postavami jsou Gabriel a Elias, kteří jsou zrovna u smrtelné postele svého starého a nemocného otce. Zde se dozví jednu velmi zásadní novinku a to tu, že jsou adoptovaní. Dozvídají se také, že jejich biologickým otcem je Evelio Thanatos, tedy odborník na výzkum kmenových buněk.

Vydávají se na ostrov Ork, kde zjišťují další věc, tedy že mají tři další sourozence. Tito tři sourozenci jsou zcela odlišní od Gabriela a Eliase, protože jsou to neotesaní burani, kteří chodí spát se slepicemi a po ránu nejdou nikam daleko. Budou se tedy snažit, aby je trochu zkulturnili a naučili slušnému chování, kterými byli oni sami svým nevlastním otcem vychováni.

Autorem tohoto snímku je mistr černých severských komedii, který se jmenuje Anders Thomas Jensen. Do filmu obsadil herce, jako jsou například David Dencik, Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Søren Malling a další.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *