Film Orel Eddie ke stažení zdarma

Nové sportovní drama s lehkým nádechem komedie od režiséra Dextera Fletchera, se do kin na filmová plátna vydá poprvé 14. 4. 2016.

Hlavním hrdinou je Michael Edwards (Taron Egerton), který má již od dětství jeden velký sen. Chce se stát olympionikem a reprezentovat Velkou Británii na některé z olympijských her v kterémkoliv sportu. Díky tomu již od mala zkouší různé sporty a atletické disciplíny, aby se ujistil o nedostatku svého sportovního talentu ve sportech, který by mu mohli zajistit účast na letní Olympiádě.

Proto se začíná soustředit na zimní sporty, jenže ani ve sjezdu nemá moc štěstí a talentu. A tak začne zkoušet skoky na lyžích, což je jeho poslední šance, protože ve Velké Británii není moc skokanů, kteří by měli olympijské ambice. Učí se od těch nejlepších skokanů a opouští také rodnou zemi. Vydává se do Alp, kde pozoruje skokany v akci. Netrvá to dlouho, a taky vyleze na můstek, aby si skočil, jenže následuje několik tvrdých pádů a proto si najde trenéra. Není jím nikdo jiný, než Bronson Peary (Hugh Jackman), který se živý jako udržbář zimního střediska, protože byl vyloučen z amerického týmu, protože moc pil a byl rváč. Postupně se z Michaela stává lepší a lepší skokan a nakonec se mu splní sen, protože startuje na Olympiádě v roce 1988 v Calgary a tím vstupuje do dějin, jako nezapomenutelný „Orel Eddie“, který sice neoslnil svými výkony, ale svým odhodláním a touhou.Comments are closed.