Film Pohádky pro Emu ke stažení zdarma

Netrvalo to dlouho a v kinech se objeví další česká komedie, která bude tentokrát i trochu romantická. Jejím režisérem i scénáristou je Rudolf Havlík, který do ní obsadil skvělé herce. Mezi nimi se objeví i Aňa Geislerová a Ondřej Vetchý. V kinech na velkých plátnech se objeví poprvé 3. 11. 2016.

Příběh nás zavede za hlavním hrdinou, kterým je Petr Miller. Ten pracuje pro imigrační úřad v Londýně. Jeho život je zajetý v určitém rytmu, který je narušen podivným telefonátem z Prahy.

Z tohoto telefonátu se dozvídá, že jakási svobodná matka se ocitla v nemocnici po autonehodě a uvedla jej jako opatrovníka svého dítěte. Jenže Petr si myslí, že je to omyl, protože on žádné dítě a snad ani mít nechce nebo ano? Avšak co když je právě on jedinou naději pro malou Emu. Neumí nad tím neumí mávnout rukou a vydává se proto do Prahy a zjišťuje, že je mu v patách sociální pracovnice. Musí se rozhodnout co dál a jestli chce být otce.

Navíc poznává krásnou Marii, která je také tolik posedlá svou práci a ta se jim rozhodne pomoci. Musí vymyslet historku, které uvěří zmiňovaná sociální pracovnice. Tím začíná hra na lásku.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *