Film Poldův švagr ke stažení zdarma

Další americká komedie je tady. Tentokrát nás zavede do policejního prostředí, kam se podíváme díky režisérovi Timu Storymu.

Do filmu byli obsazeni herci, jako například Olivia Munn, Kevin Hart, Ice Cube, Ken Jeong, Tika Sumpter, Bruce McGill, Benjamin Bratt,Glen Powell a další.

Hlavním aktérem je Ben Barber (Kevin Hart), který je čerstvým absolventem policejní akademie, který má šťastné vyhlídky na život po boku úžasné Angely. Jenže je zde její bratr James Payton (Ice Cube), který toho není moc nadšený a když se mu nepovedlo jí svatbu rozmluvit, tak z Bena udělá alespoň pořádného chlapa. Tedy se o to aspoň pokusí a nebude to mít vůbec lehké.

Payton je elitní detektiv atlantské policie a je vyslán do Miami, kde má utnout dopravu drog do země. Jeho hlavním cílem je narkoman Antonio Pope (Benjamin Bratt). A tuhle náročnou misi James zvolí, jako školení pro Bena a svého budoucího švagra. Jenže netuší, co všechno bude muset podstoupit, protože kdyby to věděl, tak si to ještě velmi rychle rozmyslí. Mimo spoustu průšvihů se bude muset postarat o to, aby jeho sestra nebyla vdovou dříve, než se stačí vdát.

Tak se pohodlně usaďte, ten pravý příděl legrace právě začíná.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *