Film Polednice ke stažení zdarma

Hororový snímek od českého režiséra Jiřího Sádka, přišel do kin poprvé 3. 3. 2016 a byl to opravdu skvělý filmový zážitek.

V novém filmovém zpracování známé povídky z Kytice, která se jmenuje Polednice, se hlavní postava a matka Eliška se svou malou dcerou vrací po mnoha letech do rodné vesnice svého muže. Bude se zde pokoušet začít znovu žít. Kromě toho, že jí vlídně všichni sousedé přijmou, tak se setkává i s místní podivínkou, která je pomatená a poznamenaná jakousi tragédií, která se jí v minulosti stala a ona se z ní až do teď nemůže vzpamatovat.

Kolem hodné Elišky, která je neustále vystavována traumatům a osamělosti, se navíc střádá ještě nějaké nadpřirozené zlo a prokletí, které bude ji i její dceru ohrožovat. Podaří se jí sebe a svou dceru ochránit dříve, než ji zastihne stín Polednice nebo vlastní šílenství?

Ve filmu se představí herci, jako například Aňa Geislerová, Karolína Lipowská, Daniela Kolářová, Zdeněk Mucha, Jiří Štrébl, Marie Ludvíková a další, kteří podali skvělé výkony, díky kterým vás film vtáhne do poutavého děje.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *