Film REVENANT Zmrtvýchvstání ke stažení zdarma

Velmi kontroverzní a zajímavý snímek je tady! Vytvořil jej Alejandro González Iñárritu, podle knihy od Michaela Punkeho. Do filmu obsadil spoustu světově známých herců, jako jsou například  Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Forrest Goodluck a mnoho dalších.

Příběh nás zavádí na americký západ do roku 1823, kde je čas hodně relativní hodnotou lidského života. Je zde také zkušený lovec Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), který je spolu se svým synem a lovci, na výpravě za kožešinami. Uprostřed temných a nebezpečných lesů jsou napadeni indiány a musí před nimi prchat. Prchají nezmapovanou krajinou, která je plná nástrah a Glassovi se stane jedna z nich osudnou, protože se střetává s rozzuřenou samicí medvěda grizzlyho. Ten tento útok sice přežije, ale je velmi těžce zraněný a výprava se musí rozdělit.

Většina lovců pokračuje v cestě a s Glassem zůstávají dva muži a jeho syn. Jedním z nich je John Fitzgerald (Tom Hardy) a Jim Bridger (Will Poulter). Ti spíše čekají než zemře, než aby se ho snažili zachránit. John se rozhodne vše urychlit a při pokusu o zabití jej přistihne jeho nevlastní syn, který se ho snaží zastavit, ale to se mu stane osudným. Polomrtvého Glasse pak zahrabe a z Bridgem mizí. Bohužel netušili, že Glass je velmi silný a všechno přežije, když se také dozvídá, že mu zabil syna, tak se rozhodne, že ho za každou cenu pomstí. Na cestě za touto pomstou musí překonat brutální zimu i hlad, divoké řeky, indiánské kmeny a nástrahy nehostinné přírody.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *