Film Už je tady zas ke stažení zdarma

Nová německá komedie od Davida Wnendta je tady. David ji zrežíroval a scénář napsal podle knihy od Timura Vermese a premiéru bude tento snímek mít 10. 3. 2016.

Hlavní zápletkou celého filmu je to, že po téměř sedmdesáti letech se překvapivě probouzí Adolf Hitler v dnešním Berlíně. Po probuzení se dozvídá, že válka již dávno skončila a jeho Německo bylo poraženo, jeho strana neexistuje a chybí mu i jeho milovaná Eva Braunová.

Adolf jen stěží poznává Berlín a nestačí se divit, kolik je v něm cizinců a také tomu, že Německu vládne žena, tedy Angela Merkelová. Po prvotním šoku, který brzo opadne, se Hitler rozkouká a začíná navazovat kontakty s místními obyvateli města a začíná svou novou kariéru ve světě, který je pro něj zatím jednou velkou neznámou. Ve filmu začíná působit jako komik a je naprosto bezchybným imitátorem sebe samému. Jeho show se postupně stává populární ve všech médiích a na svých cestách po Německu poznává spoustu lidí a některé z nich jeho názory na dnešní společnost a politiku vůbec nešokují. To jej po postrkuje k tomu, že jeho ambice začínají být větší a větší.Comments are closed.