Film Zdaleka ke stažení zdarma

na začátku letošního listopadu přijde do kin další nové drama a bude jistě stát za to. Režisérem a scénáristou je známý Lorenzo Vigas Castes, kterému se scénářem pomáhal Guillermo Arriaga. Ve filmu se objeví dva známý herci, kterými jsou Luis Silva a Alfredo Castro. Na premiéru tohoto snímku se budete moci těšit v kinech 3. 11. 2016.

Příběh filmu se zabývám padesátníkem, který je vlastníkem dílny na zubní náhrady. Jeho jméno je Armando a jednoho krásného dne si na ulici všimne mladého a pohledného Eldera. Ten je problémovým mladíkem, který se jen těžko protlouká svým životem, který žije uprostřed venezuelského hlavního města Caracas. Ze začátku vše vypadá jako „pouhá“ pouliční prostituce, avšak zanedlouho se změní v málomluvný a těžko předvídatelný vztah, který je opředen nevyrovnaností. Oba aktéři si v něm léčí svou agresi a také jizvy, kterém jim zanechala minulost.

Vigas v tomto snímku pracuje s jakýmsi výpustkovým až radikálním vyprávěním a také z odosobněnými kulisami caracaského prostředí, což snímek dělá o to živější. Díky skvělým hereckým výkonům a záběrům si jistě snímek nenechte ujít.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *